ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА КОНКУРСУ
ПРЕАМБУЛА
Конкурс "Виграй квиток на Форум розвитку малого та середнього підприємництва" є ініціативою Форуму МСМ, що реалізується у мультимедійному форматі (у мережі Інтернет та в ефірі телевізійного каналу ICTV), який покликаний:
підвищити суспільний інтерес до події Форум розвитку малого та середнього підприємництва, що відбудеть 22 червня у Києві, а також спонукати телевізійних глядачів пропонувати ідеї власної справи та мотивувати їх займатися підприємництвом.

ТЕРМІНИ
Сайт – веб-сайт з доменним іменем https://sme.forumkyiv.org
Сторінка шоу "Ранок у великому місті - https://www.facebook.com/ranok.ictv.ua/
Учасник – громадянин України, який відповідає вимогам, зазначеним у Правилах, прийняв їх умови та зобов'язався їх виконувати.

ЗАМОВНИК ТА РЕАЛІЗАТОР КОНКУРСА
Замовником (Організатором) Конкурса конкурса є ТОВ «Кі Фанд Менеджмент», що знаходиться за адресою; 01015, м. Київ, вул. Лаврська 20 код ЄДРПОУ – 40005549 (надалі – «Замовник»).
Реалізатор Конкурса є ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія» (ICTV), що знаходиться за адресою: 01033, м. Київ, вул. Паньківська, 111. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Конкурс реалізується Форумом розвитку малого та середнього підприємництва у рамках ранкового шоу "Ранок у великому місті" на каналі ICTV, що входить до медіа-групи StarLightMedia
1.2. Реалізатор забезпечує функціонування Сторінки шоу "Ранок у великому місті" та здійснює інформаційну підтримку Конкурсу шляхом надання ефірного часу у шоу "Ранок у великому місті".
1.3. Коментарі Учасника повинні відповідати чинному законодавству України, зокрема, забороняються Коментари, мета (цілі) яких спрямовані на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади, пропаганду війни, насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, посягання на права і свободи людини, здоров'я населення, пропаганду комуністичного та/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та їхньої символіки.
1.4. Учасник Конкурсу або будь-яка інша особа, що бере участь у Конкурсі гарантує та підтверджує, що під час участі у Конкурсі, жодним чином не порушуватиме вимог законодавства України та не вчинятиме дій, що можуть стати причиною нанесення шкоди Реалізатору Конкурсу, у тому числі його діловій репутації.
1.5. Період реалізації Конкурсу: з 11.06.2019 р. по 21.06.2019 р.
Період реалізації Конкурсу та проведення будь-якого з його етапів може бути змінений Замовником та Реалізатором.
Замовник та Реалізатор мають право вносити зміни до Конкурсу.
Інформація про відповідні зміни розміщується Замовником на Сайті та Реалізатором на Сторінці у Facebook.

2. ОСОБИ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ.
ЇХ ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ ТА ОБОВ'ЯЗКИ
2.1. Учасником може бути громадянин України, який відповідає таким вимогам:
• на момент заповнення Анкети йому виповнилось вісімнадцять років;
• не є підозрюваними та/або обвинуваченим у вчиненні кримінального правопорушення;
• не має судимості за вчинення умисного злочину, якщо ця судимість не погашена і не знята у встановленому законом порядку;
• погодився із Правилами та Кодексом поведінки.
2.2. Не може брати участь в Конкурсі в якості Учасника працівник або особа, яка надає послуги (виконує роботи) на підставі договору, укладеного з будь-яким з підприємств медіа-групи StarLightMedia, або їх близькі родичі.
2.3. Замовник / Реалізатор Конкурса не зобов'язаний перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Конкурса.
2.4. Учасник зобов'язується:
• неухильно дотримуватися Правил та положень Кодексу поведінки Проекту;
• відповідати на вхідний дзвінок, текстове або електронне повідомлення від представників Конкурсу;
• не вчиняти дій або бездіяльності, наслідком яких може стати порушення прав та інтересів інших осіб.

3. КОНКУРС
3.1. В період з 11 по 21 червня на сторінці ранкового шоу "Ранок у великому місті" ___________________ виходить публікація, у якій глядачів та підписників просять писати ідеї для бізнесу, які вони мріють втілити в життя, або описати бізнес, яким вже займаються. Також у публікації щодня вказується унікальний одноденний промокод, що надає знижку 10% на квиток на Форум МСП і що діє для всіх учасників Конкурсу.
11.06.2019 р. - "РАЗОМКРАЩЕ1"
12.06.2019 р. - "РАЗОМКРАЩЕ2"
13.06.2019 р. - "РАЗОМКРАЩЕ3"
14.06.2019 р. - "РАЗОМКРАЩЕ4"
18.06.2019 р. - "РАЗОМКРАЩЕ5"
19.06.2019 р. - "РАЗОМКРАЩЕ6"
20.06.2019 р. - "РАЗОМКРАЩЕ7"
21.06.2019 р. - "РАЗОМКРАЩЕ8"
В період з 11 по 21 червня ведучі ранкового шоу "Ранок у великому місті" на каналі ICTV читають повідомлення, та автору найцікавішого коментаря з описом ідеї або бізнесу дарують безкоштовний квиток на Форум розвитку малого та середнього підприємництва.
3.2. Дозволяється приймати участь у Конкурсі лише з території України.
3.2.6. Забороняється:
• писати образливі коментарі.
3.3. Конкурс проводиться на території України, окрім тимчасово окупованих територій та території проведення антитерористичної операції,
3.4. Дане тимчасове вимушене обмеження території проведення Конкурс діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Замовника та/або Організатора гарантувати належне проведення Конкурса, зокрема, але не обмежуючись, в частині відправлення/доставки/вручення Заохочення Учасникові Конкурса за адресами, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях та територіях проведення антитерористичної операції. Дане обмеження не розповсюджується на громадян України, що проживають на таких територіях, за умови, якщо вони належним чином та в повному обсязі виконали всі вимоги та умови даного Конкурса, якщо Учасник, який здобув право на отримання Заохочення Конкурса, виявить бажання та матиме змогу самостійно отримати належне йому Заохочення у спосіб та місці, погодженому із Організатором.
3.5. Конкурс не є лотереєю або послугою у сфері грального бізнесу.

4. ПОРЯДОК ТА УМОВИ ОТРИМАННЯ ЗАОХОЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯМИ КОНКУРСУ
4.1. Переможець кожного дня Конкурсу отримує безкоштовний квиток на Форум розвитку малого та середнього підприємництва.
4.2. Переможець може отримати квиток виключно особисто і самостійно, ніяка інша особа не має право отримувати квиток за Переможця.
4.3. Реалізатор та Замовник Конкурса не несуть відповідальність за неможливість участі в Конкурсі з технічних причин, з причин несправності техніки чи не функціонування провайдерів Інтернет послуг.
4.4. Виконуючи завдання Конкурса, Учасник автоматично підтверджує своє ознайомлення із Правилами Конкурса та погоджується із ними.
4.5. Після отримання повідомлення про перемогу у Конкурсі, Переможець повинен підтвердити Реалізатору своє бажання отримати Заохочення і надіслати за наступною електронною адресою: info@forumkyiv.org, або надати способом, вказаним Реалізатором, наступну інформацію:
- повну (без скорочень) поштову адресу доставки Заохочення: номер відділення Нової пошти та місто знаходження відділення;
- повні (без скорочень) ім'я, прізвище, по батькові Переможця, як це вказано в паспорті громадянина України;
- копію паспорту та довідку про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків Переможця;
- контактний телефон Переможця із зазначеним кодом населеного пункту.
7.3. Передача Заохочення оформлюється шляхом надання Учасником заяви на отримання Заохочення та підписанням акту приймання-передачі Заохочення.
7.4. Переможець може отримати Заохочення поштою. Всі витрати, пов'язані з пересиланням Організатором Заохочення поштою, документів, а також з пересиланням підписаних Переможцем документів на адресу Організатора за допомогою поштового зв'язку покриваються вартістю послуг Організатора із проведення Конкурса.
7.5. У випадку виявлення факту ненадання Переможцем копій документів та/або інформації, передбаченої п.7.3. Правил, надання Переможцем неточних, неповних, недостовірних даних про себе, або якщо, Організатор не зможе зв'язатися з таким Переможцем - Переможець автоматично і без права оскарження вибуває з переліку Переможців та буде вважатись таким, що відмовився від Заохочення та не має права на одержання від Замовника / Організатора будь-якої компенсації. У такому випадку Заохочення використовується на розсуд Замовника.
7.6. Грошовий еквівалент Заохочень Конкурса не надається.
7.7. З моменту передачі Учасникам Заохочень зобов'язання Замовника та Реалізатор за цими Правилами вважаються виконаними.
7.8. Отримання Заохочень є відповідальністю Учасників, які отримали право на отримання Заохочення Конкурса від Замовника.
7.9. У разі виявлення неможливості вручення/реалізації Заохочень, Замовник має право розпорядитися незатребуваними Заохоченнями Конкурса на свій розсуд.
7.10. В отриманні Заохочення Переможцю Конкурса може бути відмовлено у наступних випадках:
- при недотриманні/невиконанні умов даних Правил;
- Переможець Конкурса незаконним чи нечесним способом впливав/втручався у проведення Конкурса.

5. ДОЗВОЛИ ТА ЗГОДИ
5.1. Персональні дані.
5.1.1. Учасник, як суб'єкт персональних даних, надає згоду на обробку (будь-яку дію або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання) і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем персональних даних, добровільно наданих при участі в Конкурсі, а також в інших випадках, визначених Правилами, Реалізатору та Замовнику протягом періоду проведення Конкурсу. Володільцем персональних даних є Реалізатор.
5.1.2. Учасник підтверджує, що ознайомлений із його правами, як суб'єкта персональних даних, які викладені у ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».
5.2. Учасник надає дозвіл на отримання СМС-повідомлень та/або електронних листів та/або повідомлень у соціальних мережах за номером мобільного телефону, адресою електронної пошти, профілю у соціальних мережах, які такий Учасник вказав за участі у Конкурсі.

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
6.1. Учасник несе персональну відповідальність за свої коментари під час участі у Конкурсі.
6.2. Реалізатор не відповідає за зміст Коментарів Учасників, за достовірність інформації, що надається Учасниками.
6.3. Реалізатор не несе відповідальність за неможливість брати участь у Конкурсі, за неотримання Учасником повідомлень за допомогою електронної пошти та/або телефонного зв'язку та/або повідомлення у соціальних мережах тощо, у зв'язку із обставинами, які не залежать від Реалізатора.
6.4. Замовник/ Реалізатор Конкурса не несе відповідальність за роботу операторів зв'язку, будь-які помилки поштових та кур'єрських служб, внаслідок яких поштові відправлення не надійшли, надійшли із запізненням, були загублені або пошкоджені.
6.5. Замовник/ Реалізатор Конкурса не несе відповідальність за неможливість надання Заохочень Учасникам Конкурса з будь-яких причин, що не залежать від Замовника/Реалізатора, у т.ч. якщо контактна адреса, ім'я та/або прізвище, номер телефону або інший спосіб зв'язку з Учасником Конкурса були зазначені неправильно та/або нерозбірливо, змінені тощо. При цьому такий Учасник Конкурса не має права на одержання від Замовника/Реалізатора Конкурса будь-якої компенсації.
6.6. Замовник/Реалізатор Конкурса не несе відповідальності стосовно подальшого використання Учасниками Конкурса наданих Заохочень після їх одержання та/або за неможливість Учасників Конкурса скористатися наданими Заохоченнями з будь-яких причин.
6.7. Замовник/ Реалізатор Конкурса не вступає в жодні суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Конкурса і прав на одержання Заохочень.
6.8. Замовник/ Реалізатор Конкурса не несуть відповідальності за невиконання своїх зобов'язань в умовах форс-мажорних обставин, як стихійне лихо, пожежа, повінь, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, що діють під час проведення Конкурса, інших непідвладних контролю з боку Замовника/ Реалізатор Конкурса обставин, якщо ці обставини перешкоджають виконанню таких зобов'язань.
6.9. Право на отримання Заохочень мають лише особи, які є Учасниками Конкурса. Не допускаються з боку Учасників будь-які дії, операції, угоди, де Заохочення будуть предметом угоди або засобом платежу.
6.10. Учасники Конкурса самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (у т. ч. інформації щодо контактів із ними).

7. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ
7.1. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, що не врегульовані Правилами, вирішення таких питань Реалізатор залишає за собою. Таке рішення Реалізатора є остаточним і оскарженню не підлягає.
7.2. Терміни, що вживаються у Правилах, стосуються виключно Конкурсу, що проводиться в рамках Правил.
7.3. Усі питання, прямо не врегульовані Правилами, регулюються у відповідності до чинного законодавства України.
7.4. Учасник, який бере участь в Конкурсі, цим підтверджує, що він є дієздатним та повнолітнім відповідно до законодавства України.
7.5. Учасники Конкурса погоджуються з цими Правилами та зобов'язуються їх виконувати.
7.6. Учасник Конкурса погоджується на використання та поширення його коментарів, відповідей на запитання, точок зору (в тому числі відеозаписів) будь-яким незабороненим законом способом при здійсненні публічного показу, відтворенні та розповсюдженні його зображення та відеозапису з його участю, в тому числі, у рекламних/маркетингових цілях